Dersler
Tanışma Seansına Katılın

Pilates | Dersler


Reformer(Aletli Pilates)Reformer(Aletli Pilates):

Pilates egzersiz yönteminin ana ekipmanıdır. Reformer ile yüzlerce hareketi 3 farklı düzlemde ve kendinize göre modifiye ederek yapmak mümkündür. Direnç olarak yayların kullanıldığı bu ekipman ile tüm kaslarınızı sağlıklı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Matwork:

matworkMinder üzerinde yapılan bu pilates metodunda elastik bantlar, denge topları, mini toplar ve pilates çemberi kullanarak tüm vücut kaslarını etkin bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Temel prensipler reformer pilates ile aynıdır fakat reformer yerine daha çok kendi vücut ağırlığınız ve küçük ekipmanlar kullanılarak yapılır.


Ders Seçenekleri

Özel Ders

-Düet (2 kişi)

-Trio (3 kişi)

    • Özel ders, düet, ve trio dersleri tek ders, 6'lı veya 12'li paketler olarak satın alınabilir.

    • 24 saat öncesinden bildirmek şartı ile ders saati değiştirilebilir yada iptal edilebilir.


Grup Dersleri(4-6 kişi)


Grup Matwork Pilates:

Pilates yer haraketleri ile bantlar, pilates çemberi, denge topları kullanılarak yapılan bu ders kilo vermenize ve sağlam bir core(gövde) kaslarına sahip olmanızı sağlayacaktır.


Fitness Challenge:

Bu Program Bosu, TRX ve Gymstick, Toplar ve değişik kardio programları uygulanan total fitness çalışmasıdır. Çalışmalar her bireye uygun hale getirilir. Kilo vermek isteyen veya genel fitness seviyesini yükseltmek isteyen kişiler için eğlenceli ve dinamik bir derstir.

• Grup derslerine en az 4 en çok 6 kişi katılabilir.

• Grup dersleri 4 hafta süren bir programdır(haftada 2 veya 3 gün)

• Grup derslerinin 4 haftalık program saatlerini grup kendi belirleyebilir.